На даний час ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» є єдиним навчальним закладом в Сумській області, який здійснює підготовку за професією «бджоляр». Учні з першого дня  починають працювати на пасіці. Вчаться виготовляти годівниці для бджіл, збивати рамки, воготовляти та ремонтувати рамки. Під керівництвом викладачів та майстрів виконують цикл робіт по догляду за бджолиними сім’ями.

          За навчальними планами учні нашого ліцею вивчають біологію бджолиної сім'ї, утримання та розведення бджіл, виведення маток, продукти бджільництва, медоносну базу, хвороби та шкідники бджіл,організацію пасічного виробництва.

Бджільництво є не тільки важливою галуззю сільського господарства, але одним із найбільш захоплюючих занять для людей, які небайдужі до природи, бджіл, продуктів бджільництва й свого здоров’я. Робота з бджолами захоплює кожного, хто хоча б раз побував на пасіці, вдихнув медяний аромат, почув гул бджіл – трудівниць, побачив їхні незвичайні «будинки». Адже бджільництво – одна з найдревніших професій на землі.

          Випускники нашого ліцею успішно працюють не тільки на Сумщині, а й у всіх регіонах України. За роки підготовки за професією «бджоляр» навчальний заклад випустив 368 кваліфікованих робітників.