Глинський професійний аграрний ліцей знаходиться в мальовничому, цікавому своїм історичним минулим с. Глинськ. З 1923 по 1959 р. с. Глинськ був районним центром. І саме в цей період, у тяжкий повоєнний 1946 р. і розпочинається історія нашого ліцею в м. Ромни.

 У 1946 році в м. Ромни на базі нафторозвідки було створено школу фабрично-заводського навчання № 5, де готувалися робітники для буріння і обслуговування нафтових і газових свердловин. У грудні 1953 року школу ФЗН № 5 реорганізовано в училище механізації сільського господарства, в 1963 році перейменоване на сільське професійно-технічне училище № 7, яке у вересні 1966 року переведене в            с. Глинськ. У 1977 році Глинське СПТУ № 7 реорганізоване в Глинське середнє професійно-технічне училище № 37. У 2003 році навчальний заклад набув статус Глинського професійного аграрного ліцею. З 2008 року це – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Глинський професійний аграрний ліцей».

На даний час ліцей це  -  сучасний навчально-виробничий комплекс з навчальним та адміністративним корпусами, спортивним залом, їдальнею, актовим залом, критим током, закритими боксами для зберігання техніки.

Сьогодні це єдиний навчальний заклад у Сумській області, який готує працівників за професією «Бджоляр».

В землекористуванні навчального закладу знаходиться 295,28 га, з них 241,7 га орної землі, що дає можливість якісно здійснювати виробниче навчання учнів. На полях навчального господарства учні вирощують високі врожаї на рівні районних.

ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» підтримує тісні зв'язки з сільськогосподарськими підприємствами різних форм власності Сумської області.

Напрямок роботи: підготовка кваліфікованих робітників для сільського господарства і громадського харчування.

Проектна потужність закладу: 420 учнів.

  Навчальних кабінетів – 21.

  Майстерень – 3.

  Лабораторій – 4.

Форма власності:  державна

Надання освітніх послуг

Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорій «А,В,С»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорій «А1,В,С»), бджоляр, кухар, продавець продовольчих товарів, плодоовочівник.

 

Гуртки:

     1). Народних інструментів – 10 чол.

     2). Вокальний – 15 чол    

     3). Умілі руки – 15 чол.

     4) Тенісний – 18 чол.

     5) спортивні секції - волейбольна, футбольна - 70 чол.

Більше фото